Vertikaalselt integreeritud äri

Interfomi kompaniide Grupp on üks esimestest ja suurimatest vahtpolüuretaani tootjatest Ukraina territooriumil eduka ajalooga, mis saab alguse 1997 aastast. Grupp viib ellu täielikku tehnoloogilist protsessi alates vahtpolüuretaani tootmisest kuni selle alusel valmistoodangu realiseerimiseni lõpptarbijatele.

VPUR- tootmine katkestamatu meetodiga

Kaasaegsed Maxfoami masinad, mis on ettevõtte Cannon Vikingi toodang, võimaldavad välja lasta kõrgekvaliteedilisi vahtpolüuretaane kõrge tootlikkusega, mis maksimaalselt katab klientide vajadusi.

Formoveeritud VPUR

Võimalus toota vahtpolüuretaani väiksete partiidena, võimaldab meil töötada intensiivselt  uute R&D produktide suunas ning ka rahuldada tarbijate mittestandartseid nõudeid väikseima jäätmete hulgaga.

Tehniliste vahtude tootmine

Laiad tehnilised ja tööstuslikud võimalused võimaldavad meil lasta välja tehnilist vahtpolüuretaani auto-, lennu-,raudtee- ja ehitustööstuse jaoks.

Rahvatarbe kaubad

Me töötame aktiivselt vahtpolüuretaanist rahvatarbe jaoks valmistoodete  turustamise  turgude laiendamise valdkonnas.

Madratsid, padjad

Madratsid ja padjad, toodetud Interfomi ettevõtte Grupi poolt oma kaubamärgi „NobleTM” all, kujutab endast eliitklassi kõrgkomfortset produkti toodetud, arvestades madratsitööstuse maailmatendetse.

Distributsioon

Tänu hästi korraldatud logistikasüsteemile tootmis- ja kommertsstruktuuri vahel, jaotame vahtpolüuretaani ja temast valmistatud tooteid efektiivselt ning  kiiresti meie lõikamiskeskuste (Dnepropetrovski raj.k., Belotserskovski RK, Harkovski RK. , RK Kišinovis, filiaalide ja edasimüüjate vahel.

Jaemüük

Me realiseerime meie toodet oma kommertsvõrgu kaudu, mis koosneb 10 filiaalist 12 Ukraina regioonis, ning ka supermarketites ja muudes kaubanduspunktides.

  • Vertikaalselt integreeritud äri
  • VPUR- tootmine katkestamatu meetodiga
  • Formoveeritud VPUR
  • Tehniliste vahtude tootmine
  • Rahvatarbe kaubad
  • Madratsid, padjad
  • Distributsioon
  • Jaemüük

Kompaniist

Interfomi kompaniide Grupp on üks esimestest ja suurimatest vahtpolüuretaani tootjatest Ukraina territooriumil eduka ajalooga, mis saab alguse 1997 aastast. Paiknedes dünaamilise kasvu staadiumis, on Grupp keskendunud aktiivsele ja stabiilsele äriarengule, liidrikoha kindlustamisele Ukraina elastilise vahtpolüuretaani turul ja  oma eksportpotentsiaali realiseerimisele. Põhiliseks tegevuseks on kõrgekvaliteedilise vahtpolüuretaani  tootmine, töölemine ja müümine, sel viisil realiseerib Grupp täielikku tehnoloogilist protsessi alates VPUR-i tootmisest kuni selle alusel valmistoodete realiseerimiseni lõpptarbijatele. Alates  tekkimisest on Grupp juhindunud kvaliteedifilosoofiast, võimaldades  luua tugevat tootemärki, mis viimase 20 aasta jooksul saavutas praktiliselt 100% äratundmise taseme tarbijate seas.

loe edasi

Mis on VPUR

„Neljast kaasaegsest suure tonnaažiga plastiliste masside tööstuse „gigantidest” - polüetüleeni, polüvinüülkloriidi, polüstürooli ja vahtpolüuretaani- viimane on loomulikult kõige enam universaalsem materjal”...

Elastne vahtpolüuretaan (lühendatult EPUR)- üks kõige universaalsetest polümeeridest, mis on millalgi leiutatud, kujutab endast ette vahtu polüuretaanist, koosnedes 90% õhust. Tänu väikekärgstruktuurile, on VPU-l head elastsuse ja õhu läbilaskvus näitajad. Kõigepealt on EVPUR tootmiseks vajalikud: polüool, isotsüanaat( põhiliselt TDI või MDI), katalüsaatorid, vahustabilisaatorid ja vesi. Suur, erinevate EVPU liikide mitmekesisus tingib nende kasutamise  suurt valdkondade hulka, peegeldudes EVPUR müügimahtudes maailmaturul, mis suureneb järjekindlalt iga aasta. Nii, muutes keemilist koostist, võib toota materjaliliike  lõpmatus koguses. Ilmudes „kommertslikes” kogustes polümeeride turul 1954 aastal,  praegusel ajal hõlvab EVPUR-l kuuendat kohta enam müüdavate plastmasside hulgas.

loe edasi

Uudised ja pressiteated

2019-03-04

rohkem >

2019-02-14

rohkem >

2019-01-12

rohkem >