Вертикально інтегрований бізнес

Група компаній Інтерфом є одним з перших і наймасштабніших виробників пінополіуретану на території України з успішною історією, яка бере початок з 1997 року. Група реалізує повний технологічний процес від виробництва пінополіуретану до реалізації готових виробів на його основі кінцевим споживачам.

Виготовлення ЕППУ безперервним методом

Сучасні машини Maxfoam, виробництва компанії Cannon Viking, дозволяють випускати високоякісний пінополіуретан з високою продуктивністю, що максимально задовольняє потреби клієнтів.

Формований ППУ

Можливість виготовляти пінополіуретан маленькими партіями дозволяє нам інтенсивно працювати у напрямку R&D нових продуктів, а також задовольняти нестандартні вимоги споживачів з мінімальною відходністю.

Виготовлення технічних пін

Широкі технологічні та виробничі можливості дозволяють нам випускати технічний пінополіуретан для автомобільної, авіа, залізничної та будівельної індустрії.

Товари народного вжитку

Ми активно працюємо у сфері розширення ринків збуту виробів з пінополіуретану для народного споживання.

Матраци, подушки

Матраци та подушки, які виготовлені Групою компаній Інтерфом під власною торговою маркою “Noble ”, є високо комфортним продуктом елітного класу, створеним з урахуванням світових тенденцій матрацної індустрії.

Дистрибуція

Завдяки відмінно налагодженій системі логістики між виробничою і торговою структурою, ми ефективно і швидко розподіляємо пінополіуретан та вироби з нього по нашим різальним центрам (Дніпропетровський РЦ, Білоцерківський РЦ, Харківський РЦ та РЦ в Кишиньові)

Роздрібний продаж

Ми реалізуємо наш продукт через власну торгову мережу, яка складається з 10 філіалів в 12 регіонах України, а також в супермаркетах та інших торгових точках.

  • Вертикально інтегрований бізнес
  • Виготовлення ЕППУ безперервним методом
  • Формований ППУ
  • Виготовлення технічних пін
  • Товари народного вжитку
  • Матраци, подушки
  • Дистрибуція
  • Роздрібний продаж

Про компанію

Група компаній Інтерфом – один із найбільших виробників пінополіуретану на території України з успішною історією, яка бере початок з 1997 року. Знаходячись на стадії динамічного росту, Група сконцентрована на активному і стійкому розширенні бізнесу, укріпленні лідерських позицій на українському ринку еластичного пінополіуретану і реалізації свого експортного потенціалу. Головною діяльністю є виробництво, переробка та продаж високоякісного еластичного пінополіуретану, таким чином, Група реалізує повний технологічний процес від виробництва ППУ до реалізації готових виробів на його основі кінцевим споживачам. З моменту зародження, Група керувалася філософією якості, що дозволило створити сильний бренд, який, за останні 20 років досяг рівня практично 100% упізнавання серед споживачів.

читати далі

Що таке ППУ

“З чотирьох “гігантів” сучасної великотоннажної індустрії пластичних мас – поліетилену, полівінілхлориду, полістиролу і пінополіуретану – останній, безумовно, є найбільш універсальним матеріалом”…

Еластичний Пінополіуретан (ЕППУ) – один з найбільш універсальних полімерів, які коли-небудь були винайдені, являє собою поліуретанову піну, яка на 90% складається з повітря. Завдяки дрібно комірчастій структурі, ППУ має гарні показники еластичності і повітропроникності. Для виготовлення ЕППУ, перш за все, необхідні: поліол, ізоціанат (загалом ТДІ або МДІ), каталізатори, піностабілізатори і вода. Велика різноманітність властивостей різних марок ЕППУ обумовлює велику кількість галузей застосування, що відображається на обсязі продаж ЕППУ на світовому ринку, який з кожним роком непохитно зростає. Так, змінюючи хімічний склад, можна виготовляти нескінченну кількість видів матеріалу. З’явившись в “комерційній” кількості на ринку полімерів в 1954 році, в нинішній час ЕППУ займає шосте місце в ряду найбільш продаваних пластмас.

читати далі

Новини та прес-релізи

2020-02-20

Запрошуємо на виставку KIFF 2020

Шановні партнери!

Запрошуємо відвідати наш виставковий стенд HIGHFOAM, в рамках проведення Київського міжнародного меблевого форуму KIFF – головної меблевої виставки країни, де ви зможете ознайомитись з нашими новинками, отримати консультацію та обговорити питання початку та розвитку співпраці.

детальніше >

2019-12-19

Вітання з Різдвяними святами!

Шановні друзі,

Час минає так швидко, що захоплює подих. Ми бажаємо кожному з вас вміння та натхнення насолоджуватись миттю у якій ми живемо, творимо та відчуваємо. 

 Інтерфом Холдинг

детальніше >

2019-08-24

Вітаємо з Днем Незалежності України!

детальніше >